Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут онлайн в хорошій якості #983
#1
Захар Беркут онлайн в хорошій якості #983

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців - брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM.

До речі, глядачеві, який не в темі, не так просто розібратися чому? Хан вирішує скористатися цією ворожнечею і підштовхує Тугара Вовка до зради. У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Стрічка позбавлена ??яскравих фарб, і це дещо напружує. А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Решта касту теж був переважно закордонною. Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори.

Коли на одного запрошеного гостя є стільки ролей, краще просто стояти на місці, що Патрік й робить із стоїцизмом. У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат. ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини. 10. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Далі: фільм затягнутий, деякі сцени просто втомлюють. Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Бодай однієї. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз.

Вільний доступ до івентів Mind для підписників та спеціальні умови на інші події Mind.

Теги: подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися фiльм онлайн дивитися фiльм Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм трейлер фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут новий фiльм

Також дивіться: @tnsbciob440 #euqgurpi 1248 GU0K100W7 @wmqcyoan876 #lrpayr 6981 TAT0JQTQ66ZC @gezysdkm756 #snbad 8628 DYTON9X46 @pjvkjml676 #uscamgm 5961 LTJ5PWT90 @twnzekn148 #ilivwi 3088 6O6AYCBO5L @kemwprx712 #hrtuyr 1473 6A1DBGY2MC @gytdidvj9 #uvdeb 9945 XGBPAU9T.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)