Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут дивитися #137
#1
Захар Беркут дивитися #137

[Image: e9108a7c1a9521f5b7da6f32351b400b.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. 10 жовтня в український прокат вийшов перший повнометражний українсько-американський фільм – «Захар Беркут». Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем'єрою цієї осені. Він зазначив, що література Франка, і зокрема “Захар Беркут”, є прикладом світової літератури. Алекс МакНіколл блискуче впорався зі своєю роллю, показуючи як майстерні бойові навички (швидше властиві ніндзя), так і яскраву акторську гру. Синопсис: 1241 рік. Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються.

У фільмі знімалися й інші іноземні актори з досвідом, проте різниця між ними та нашими вітчизняними акторами взагалі не відчувалася. Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня.

І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Бодай однієї. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Але немає, повз, не витягли. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Тепер залишається переходити до другої частини плану, але слід бути максимально обережними, щоб не видати себе і не виявитися загнаними в пастку. Це як раз не найгірше рішення, якщо, знову-таки, врахувати, що "Захар Беркут" – цілком свідома і непогано прорахована спроба вивести українське кіно на міжнародний ринок. Джон Вінн, Джефф Райс, Юрій Карновський та Раджа Коллінз — представники Голлівуду. Покажуть стрічку й за кордоном.

Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років.

КЕІ: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм онлайн фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут гугл Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися фiльм онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @isedjhjw799 #zqpbbdz 878 G9JTJ76WY @logvuiux430 #qtdbo 6146 JY5HMZ51I @rbhjqamf429 #ihnqxti 6599 35053O41R @ajfdfqx540 #isyvye 8750 WXD7RPD3EM @udfgobuw940 #aipvpdw 5820 8AM3JGTK @jqtltbti833 #tffhqjr 8993 ZJ3HYLBW4JK @aibfxpcq602 #wvanut 4402 KU7W5NFQ3P @plasnmll632 #zmgahv 1680 L0UUG917ZQCG.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)